| iinnaa4you a întrebat:

Vreauuu sa va rog frumos, daca stiti sa-mi spuneti un program prin care pot modifica anumite melodii, ca si cum le-as mixa, va rog din tot sufletul.Multumesc Frumos! Dau Fundytzabig grin!

5 răspunsuri:
| cornel a răspuns:

Virtual dj de mixat

| cornel a răspuns:

Si mai este si mp3 cut

| LucianGabriel a răspuns:

Virtual Dj, traktor, deckdance, epic dj, pioner dj's mai sunt dar astea sunt mai bune din cate stiu, eu mai am cateva instalate gen fruity loops si alte programe de la image line dar ti-am zis primele sunt cele mai bune

| anonul a răspuns:

Cred ca Fruity Loops sau Atomix big grin

| maraa_9303 a răspuns:

Virtual DJ.