| SilvyanO a întrebat:

Vrei sa descarci muzica direct si gratuit pe PC, chiar si pe telefonul mobil?
http://petelefon.com este site-ul perfect pentru asta :) Aici vei gasi orice melodie cauti si nu numai :)

Răspuns Câştigător
| vreaumuzica a răspuns:

E simplu si foarte bun parerea mea danTE dati un cap in gura ca sa vezi cum e culmea yoga...ce om tampit sa fii sa zici ca e de rahat situ cand pe el gasesti...90% din melodii poate mai bine?
Dar asa sunteti voi astia care frecati menta toata ziua pe net doar ca sa commentati aiurea

5 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

@SilvyanO
System of a down-Stealing Society și Scars on Broadway-3005

| SilvyanO explică:

Ce melodie nu ai gasit?

| SilvyanO explică:

Sunt melodii ale artistilor vostrii, dar nu cele cautate de voi. Am vazut ca pe google nu apar ca referinta @DanTe - Nici pe site-ul precizat de tine nu se gasesc. Oricum aproximativ 95% din melodiile cautate sunt.

| DanTe_4471 a răspuns:

De rahat siteul oh go on nu am gasit ce doream... e bun doar daca esti cocalar oh go on ca la ultimele downloaduri era tot guta, salam, gat (neck)... oh go on

| DanTe_4471 a răspuns:

Borgore- afroblue si artistul nujabes... e mai bun tubidy.com