| IAmBulletproof a întrebat:

Vreun fan Black Veil Brides, Three Days Grace sau Falling in Reverse on care sa vrea sa converseze cu mine puppy dog eyes? Astept raspunsuri.

4 răspunsuri:
| BeyondTheDarkSun a răspuns:

...Nu am ascultat decât TDG în tinerețe...acum nu mai ascult.Dar continuă să-ți formezi gusturi cât mai bune în materie de muzică,azi un Slipknot,mâine Metallica,poimâine Pantera,răspoimâine Dark Moor, Blind Guardian, Bach, Wagner, și tot așa.

| StJimmy a răspuns:

BVB sunt niste gay comerciali. tds sunt una din trupele mele favorite iar falling in reverse..meh daca nu ma insel nu au fost intai escape the fate? sau cevva de genul. oricum daca e asa au copiat un clip de la led zeppelin deci.

| Mrrrrr a răspuns:

Eu cu BVB si TDG puppy dog eyes

| MetallZuZ a răspuns:

Eu sunt fana BVB. big grinbig grin