| HeiligKreuzAchtAcht a întrebat:

Vreun link de download pentru aceasta melodie geniala?
http://www.youtube.com/watch?v=DibsFeI5Jes
Spuneti si cum vi se pare melodia:)!

Răspuns Câştigător
| TeoPT a răspuns:

Www.listentoyoutube.com

Pune link-ul din întrebare aici și descarci videoclipul în format MP3.

Genială melodie apropo :))

3 răspunsuri:
| WhiteWolf7 a răspuns:

Hetfield Si Mustaine inbratisandu-se? Acum pot muri in pace.Melodia e geniala, o stie toata lumea(banuiesc si asa ar trebui).Si prima data dupa atatea zeci de concerte la care am fost la Metallica, cred ca e prima data din 95 incoace(il am pe cd)cand vad acea scanteie in ochii lui James. Observati? Super frate, super, cand vad astfel de momente, am senzatia ca Metallica va fi iar ce a fost.

| HeiligKreuzAchtAcht explică:

Ms 7h30, mai incercasem un site de conversi dupa yt dar nu a mers! Asta e bun!big grin

| HeiligKreuzAchtAcht explică:

Hey nu fiti rautaciosi, Metallica si Megadeth au facut senzatie, dar nu uitati si de Anthrax!