| CatalinD03 a întrebat:

Vroiam sa stiu cine stie melodia aia care era cantata de ala si u aia suna cam asa ***** ***** **** *** laughing o stiti? happywinking

5 răspunsuri:
| DeeaSakura a răspuns:

O da si eu o iubesc smug laughing!

| 1000bodies a răspuns:

Mars.

| CatalinD03 explică (pentru 1000bodies):

In caz ca nu stiai am facut o gluma dar ca de obicei se trezeste cate un taran sa strice tot te felicit pentru prostimea ta

| 1000bodies a răspuns (pentru CatalinD03):

Prostimea mea? Ce sens are sa postezi o intrebare ca asta? Macar posteaz-o la Trivia/Amuzante daca tot zici ce o gluma ce ar trebui sa fie amuzanta...

| TheDifference a răspuns:

E preferata mea laughing