| asdfghjkl24 a întrebat:

Ziceti.mi si mie melodii gen: Fosyla-prima dragoste.cat mai multe

Răspuns Câştigător
| đɾεαmεɾ a răspuns:

Chriss Justus ft Dyva - Aroma Clipelor, Fosyla-Te iubesc, Kydutz - Poate doar asa, Am renuntat la ea(Cea mai tare mel : http://www.youtube.com/watch?v=VmrDbH4ZYHo), Bogdan Dima - Amintiri cu tine, Ego - Pentru ca te iubesc, SoLo-Imi amintesc, Vescan-Spune lumii, Vescan - Dansez cu pozele vechi, Vescan & Ligia Moldovan- Intr-o alta viata, Vescan- Pasari Calatoare, Bullet-Abravia, Bullet - A fost odata(Love this song), What's UP- Povestea Inimii, DODDY & NANE - FALSĂ..Cam astea le stiu!