| JeSuisElle a întrebat:

Zicetzimi si mie niste melodi rap noi (gen paraziti, nane...). fundita! big grin

Răspuns Câştigător
| MasterGoldX a răspuns:

Parazitii - Tot ce e bun trebuie sa dispara; Parazitii - Poezii pentru pereti; B.U.G. Mafia & Bodo - Cat poti tu de tare; Puya - Vestul Salbatic; Kafu - Esenta de cafea; B.U.G. Mafia - Supranatural; Grasu XXL vs. Jay-Z - Mash; Grasu XXL - Evident; Bug Mafia - Prietena ta e o tarfa; VremTot - Inchis de probleme; Spike - Drumurile; Ombladon - Egali din nastere; Guess Who - Nicio grija.