| AlexDorinel a întrebat:

Adineauri mama a venit si a zis.Ce note ai la matematica? Si i-am zis 3 de 8 si a zis 8 ma? De la 10 la 8? M-a intrebat cand se incheie mediile si i-am zis vineri si a zis astept ziua de vineri.Ca idee notele proaste pe care nu le stie sunt: 2 de 4 la fizica, un 5 la chimie, un 6 la biologie, ce o sa fac? O luna fara pc + bataie vreo 2 ore

Imi puteti da sfaturi ce sa fac in astea ultimele 4 zile de viata pana vineri, vineri dupa ora 6 nu stiu daca o sa mai traiesc.

11 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"mi puteti da sfaturi ce sa fac in astea ultimele 4 zile de viata pana vineri"

convertește-te la islamism

| Catrice a răspuns:

Cică 10 la mate și 4 la fizica laughing

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Iti asumi si suporti consecintele. Nu e sfarsitul lumii ca ai luat note mici, dar nici nu o sa mori fara PC.

| Ineys a răspuns:

Stai sa vezi la facultate cand o sa ai restante.
Ce-o sa-i spui?
rolling on the floor

Apropo, spune-i mamei tale ca de obicei copiii mostenesc inteligenta de la mama.

smug O s-o doara. rolling on the floor

| Crackman a răspuns:

Ba spune mamei ta ca notele nu reflecta nimic. Ideea este ce faci. Si daca ai note proaste ce? Daca nu pici nu ai treaba

| Iote a răspuns:

Mai ai timp 4 zile sa inveti si sa indrepti notele.
Daca nu, vorbesc eu cu mama ta sa nu scapi asa ieftin cu doar o luna fara pc. De ce nu ii spui de notele proaste inainte de a afla de la scoala?

| sierra1 a răspuns (pentru Iote):

" AlexDorinel a întrebat:
2 de 4 la fizica, un 5 la chimie, un 6 la biologie..."

" Iote a răspuns:
Mai ai timp 4 zile sa inveti si sa indrepti notele"

asta e science-fiction

| Iote a răspuns (pentru sierra1):

Tinand cont ca nu a invatat un trimestru... ai dreptate. Dar tot se poate. Doar daca vrea.

| DeathIncarnate a răspuns:

Te bubuie dar nu cred ca te omoara, no?

| BrianSpilner a răspuns:

Asta cu batutul e cea mai mare prostie, pai daca copilul meu e la fel de prost ca mine, de ce sa-l mai bat? laughing

| Denisa4165 a răspuns:

Sa faci cate un proiect si sa înveți cateva lectii la fiecare materie ca sa ti dea niste note de 10, bafta...