| Cici11 a întrebat:

Am un bebe de doua luni care se tot deranjeaza la stomac si mi-a recomandat doctorul sa ii iau lapte praf special si am gasit in magazinul asta http://www.elaptepraf.ro/lapte-praf.html. Ieri am inceput sa ii dau si inca nu vad imbunatatiri. S-a mai confruntat cineva cu problema asta? Ati apelat si la alte metode?

2 răspunsuri:
| Elena_Carmen_1990_j2FR a răspuns:

Va merge in cateva zile

| Aaaaa1111bbbb2222 a răspuns:

Respectati regimul? Stiti ca pe perioada alaptarii nu aveti voie sa mancati anumite fructe sau legume?