| maryellen91 a întrebat:

Bunahappy am si eu o problema, am abonament la vdf si acum doua luni am avut cost 1 e, desi am multe minute si sms-uri incluse, m-am uitat la factura detaliata pe net si am vazut ca era apelat 1234, eu nu l-am apelat si altcineva nu are acces la telefonul meu, am lasat-o balta si am crezut ca am apelat eu, azi am vazut ca iar am cost 1 e m-am uitat la factura pe net si era iar apelat 1234, pe 10 ian. la 16.45,am luat telefonul si m-am uitat la apeluri (eu nu sterg apelurile)si nu am gasit apelat nr 1234! nu inteleg de ce, nu ma fac 1 e, dar asta e hotie pe fata!
imi poate spune si mie cineva de ce? ce-i cu numarul asta si de ce apare daca eu sunt sigura ca nu l-am apelat si nici altcineva?

1 răspuns:
| 13paranoia13 a răspuns:

Nu e o problemă cu telefonul tău sau altceva, eu am abonament pe Orange și mie tot la fel îmi apare, că am sunat la 1234, și cum zicea și mama mea " Într-o zi ăștia o să zică c-ai aplelat la linia fierbine " rolling on the floor. Trebuie să-i suni pe cei de la Vodafone, să clafirici. Atât îți pot spune, sper că te-a ajutat.