| Anonymous13 a întrebat:

Parintii mei au obiceiul de a ma ciupi de talpile picioarelor. Cum as putea sa ii conving sa renunte la asta? Ma doare dar nu vreau sa ii supar. Ei au impresia ca avem un fel de "joculet".

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Evita sa mai stai cu picioarele in sus si nu te mai pot pisca.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să le spui. Nu fac bine ce fac. Tu nu ești jucărie. Să le spui asta. Să îi superi puțin, să înțeleagă.

| Nătărău a răspuns:

Ciupește-i și tu pînă se satură.

| crud a răspuns:

I-a trecut mamei supararea si acum ciupeste taplicele in loc sa umple camera cu lucrusoare, jucarii si tehnologie. Ha-ha!

| Bianncax a răspuns:

Pur si simplu l spui ca te doare si sigur or sa inteleaga
Nu e o treaba asa serioasa incat sa ii supere happy

| Alexandruxxxx a răspuns:

Câți ani ai?