| PurpleStardust a întrebat:

Bună,

Vreau să vă rog sa împarțiți cu mine din experiența voastră. Ultima menstruație a durat doar 2 zile, foarte redusă cantitativ. Am făcut un test de sarcină care a ieșit FOARTE slab pozitiv, peste 2 zile altul care a ieșit negativ. Am programare la ginecolog abia pe data de 10 și nu îmi pot găsi locul între timp.

A mai avut cineva astfel de situații?

2 răspunsuri:
| BRUBEN07 a răspuns:

Stai linistita nu este nimic, este doar Hormanal, am o prietena care a venit la mine de urgenta ca menstruatia ii venea o zi si pleca si venea peste 2 zile iar timp de o saptamana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Si eu am patit sa am menstruatii atat de scurte, insa luna imediat urmatoare parca s-a compensat, pentru ca a fost mai abundenta si cu dureri mai mari.
Ai putea sa mai faci un test de sarcina peste vreo 5-6 zile, pentru ca rezultatul este mai valid dupa mai multe zile de la intarzierea menstruatiei, in cazul tau dupa oprirea menstruatiei.