| Raluuuu0409 a întrebat:

Buna ziua TPU, as vrea sa ma joc pou cu copilul meu online. Va rog. Puteti spune cum sa fac? Am incercat pe kizi.ro dar nu ma lasa ca imi zice ceva cu abloker, va rog ajutati-ma.

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Probabil; ca browser-ul are programul "adblock". Trebuie sa fie un soft cu un icon ca o palma in dreapta sus sau un hexagon in care scrie ABP: https://bit.ly/3ekOeee
Trebuie dezinstalat acel programel! Click dreapta pe el si vedeti ce optiuni are ca poate sa si fie oprit pe acea pagina. Daca-l opriti fara sa-l dezinstalati nu mai aveti probleme.