| Dreisu a întrebat:

Ce îi raspund copilului meu când ma întreabă "de ce are doi tați si nici o mamă"?
Am nevoie de ajutor, multumesc!

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Troll.

| Zuzu1991 a răspuns:

Pai, are mama, tu esti mama, doar esti o troll female

| Werrich a răspuns:

Tu de ce faci trolling?

| Werrich a răspuns:

Cum ii spun copilului meu ca Dreisu este troll?

| raresalexe a răspuns:

Buna, incearca sa ii spui ca nu e nimic gresit in asta si toti suntem diferiti.

| MirceaStoicaStefan a răspuns:

Al doilea pasaj, despre homosexualitate apare în Leviticul 18:22: „Să nu te culci cu un bărbat cum se culcă cineva cu o femeie. Este o urâciune". Al treilea pasaj, Leviticul 20:13: „Dacă un om se culcă cu un om cum se culcă cineva cu o femeie, amândoi au făcut un lucru scârbos; să fie pedepsiţi cu moartea, sângele lor să cadă asupra lor
Ii zici asta

| CristiSarpele1 a răspuns:

Frate daca vrei facem trade ca eu am doau mame si nici un tata

| ejnfjesus a răspuns:

Daca vrei pot sa fiu eu mamica