| anonim_4396 a întrebat:

Ce inaltime are micutzu?

8 răspunsuri:
| AKARA0 a răspuns:

1.72-1.74 cam asa

| Caro34 a răspuns:

Cand punem o intrebare, scriem ceva care are sens. Daca ne intrebi de inaltimea noastra, atunci poti sa te exprimi frumos: "Buna, TpU! Ce inaltime aveti? Multumesc! O zi frumoasa tuturor!" ca sa mai putem si noi intelege ceva din ce tu scrii. Numai bine!

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

"micutzu" are aproape 19; te coafeaza?!

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Caro34):

Micutzu cel care face stand up comedy.

| Adiadictie a răspuns:

Cu capul in nori

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aproximez 1.93-1.95. bendeac are 1.78 si i-am vazut unul langa altul

| Mihai_Chris_1972 a răspuns:

Pai l am vazut langa bendeac care are 1.78 si l am vazut langa Vlad Grigorescu care are 1.95 as aproxima cam 1.85 pe acolo