| troleibuz a întrebat:

Ce parere aveti despre Micutzu?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ca e gras happy
Probabil cel mai bun stand-uper

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E bun să joace roluri de mafiot sau șmecher bătăuș. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îmi place. I-am urmărit toate podcasturile și sunt super frumoase. Recent am descoperit că are și 2 piese chiar mișto. Caută Micutzu AnTanTe. Omul e multi-talent. Deși se ocupă de stand-up, la bază e actor de teatru, are niște momente de imitație geniale, stil Bendeac. Eu unul m-aș bucura enorm să-l văd pe Micutzu iar în teatru, aș merge neapărat.

Per total, e bun în ceea ce face și a știut să monetizeze personajul care este.