| Gabriella22 a întrebat:

Ce părere aveți despre mame care le dă puilor lor mâncare mestecată?

Răspuns Câştigător
| Hyperion7 a răspuns:

Pai având în vedere ca sunt mici și nu pot manca, nu e și normal să facă asta?
Până și la noi oamenii se întâmplă asta când copiii sunt micuți.

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sunt impotriva acestui obicei nesanatos!, la oameni!
Total nesanatos si neigienic, fiindca mama poate avea bacterii in gura si microbi, pe care ii da bebelusului, atat de micut si fragil, imbolnavindu-l.

| darrio2007 a răspuns:

Spune si la ce specii anume te referi.

| AdelinaC a răspuns:

Eu nu sunt de acord. Exista blender. In plus, daca ii dai pana la varste inaintate il inveti puturos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scârbos atunci când o mesteca ele in gura apoi le-o da copiilor. Am văzut o asemenea scena. Bleah.

| MuatafaonurContInchisDeTot a răspuns:

Este mâncarea cea mai buna și cea mai curată și cea mai Sfânta și sănătoasă. Eu asa am fost hrănit de mama mea când eram mic copil prunc.

| BriceagulMargaret a răspuns:

Da ce sunt nene ciori? Le da și viermi?