| UnAltAnonimCelebru a întrebat:

Daca copilul vostru s-ar indragosti de un copil care locuieste la tara, ce ati spune?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
11 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu vad de ce conteaza unde locuieste

Bula
| Bula a răspuns:

Ar fi un cadou ceresc!

As fi bucuros sa am accesibil oricand sursa de mancare bio, aer curat, liniste, unde sa pot evada din metropolitana.

| Adry05 a răspuns:

Da copiii care stau la tara au boli sau ce?

| minrest a răspuns:

Nu as spune nimic, nu mi-ar pare rau, iar copiii mei nu ma intreaba in astfel de chestiuni. Ai un complex ca stai la tara? Invata, si o sa fie bine.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Eu i-as spune ca: ne-ai adresat o intrebare... dupa coeficietul tau de inteligenta. sad :'(

| Mircea08 a răspuns:

L-as felicita! Stie sa se printeze spre alimente sanatoase

| andreeabobo a răspuns:

Ce conteaza daca cineva e de la tara sau din buricul Bucurestiului? Important e sa fii om!

| Neorxnawang a răspuns:

Fiul meu o sa zica despre tatal lui ca este comunist.

| ginnungagaap a răspuns:

I-as spune bravo lui, sa-si faca permacultura, 5 copii europeni si sa distruga sistemul apreciat de idiotii ca tine prin 0 consum al statului.

| Duma_Mihnea_1993 a răspuns:

Este posibil. boala se transmite si prin sange sau poate sa fi luat boala de la parintii ei daca o au...

| Ashleyhurt a răspuns:

I-as spune: bravo! Ai cu adevarat o gandire aferenta statului democrat... cu astfel de fitosi care stau la oras ca voi nu o sa se intemple nimic, putin oamei stiu in ce jeg si in ce spariu mic stau majoritatea orasenilor, dar cand ies din casa sunt mari domni.