| KKarl a întrebat:

Eu sunt un var de al lui Karl. S-a conectat de pe Pc-ul meu si nu s-a mai deconectat. Nu stiu daca e bine ce am facut, dar am citit cateva intrebari sim m-am ingrozit. El mi-a spus ca a pus cateva intrebari pe nu stiu ce forumuri, dar nu ma asteptam chiar asa. Este adevarat ca el chiar merge descult, chiar daca i-am explicat de mi de ori ca nu e bine. Are si o problema psihica: are Tourettes si nu stiu daca are un nume, dar se prezinta astfel: nu vrea sa isi schimbe niciodata felul in care este, adica cu greu reuseste „sa se desparta" de hainele actuale pentru a fi spalate si nu se spala. Prefera aceeasi mancare in fiecare zi si doarme in aceleasi asternuturi de cativa ani. Azi a venit la mine pentru ca sotia lui sa fac curat in camera unde doarme.
La Alege categoria nu stiu exact ce sa aleg.
Karl este mai nespalat, dar nu pot sa ii fac nimic. Nu fumeaza sau bea, dar a devenit antisocial de ceva timp.
Am vazut si raspunsurile voastre cu „descult" si vreau sa stiti ca el chiar este asa.
Daca stiti cum am putea sa il schimbam, va rog sa lasati aici raspunsuri.

Răspuns Câştigător
| tintareco a răspuns:

La neurologie probabil au răspunsuri

6 răspunsuri:
| AdrianVoicu a răspuns:

Asta e cea mai buna descriere a mea pe care am vazut-o vreodata
https://www.google.ro/......https?/url

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si te astepti sa nu vada ce ai postat?

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru KKarl):

Eu zic sa-l internezi cu forta intr-un spital cu nebuni daca e asa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

De nebuni*

Răspuns utilizator avertizat