| Sldushsh a întrebat:

Salut TPU, de cateva zile tot am o problema cu aplicatia Instagram, de fiecare data cand intru in subdomeniul parola si securitate la categoria unde te-ai autentificat (where you're logged in) tot vad un dispozitiv nou, l-am deconectat de o gramada de ori si tot de atatea ori mi-am schimbat parola dar in zadar. Vreau sa stiu cum tot reuseste sa imi intre in cont cineva. Nu face nimic la mine pe cont, nu exista nici un fel de activitate din partea lui dar daca este conectat la mine pe cont poate sa imi vada toate datele iar asta ma deranjeaza.

1 răspuns:
| Peli75 a răspuns:

Nu știu ce dispozitiv ai văzut tu, s-ar putea să fie dispozitivul tău dar cu conectarea mai devreme. Și mie îmi arată ori dispozitiv ascuns sau dispozitivul mei dar în altă locație, nu cea în care mă aflu