| Yrem3119 a întrebat:

Copiii vostri cum se inteleg intre ei? La mine avand 3 fetite, mai bine se inteleg cea mare cu cea mica, se joaca mereu cu ea, o pupa, o mangaie, sta cu mine cand ii fac baita, dar cu cea mijlocie se mai ciondaneste uneori, nu prea pot sa o conving sa ii dea si ei jucariile ei, dar asta este ceva de moment, sper cand se vor face putin mai maricele sa nu se mai certe pe jucarii! Voua vi se intampla asta?!

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

E normal să se întâmple asta, cam toți frații sunt așa între ei, cea mare pe cea mică o vede deja ca pe un om de care trebuie să aibă grijă întrucât diferența e ceva mai mare, pe mijlocie o vede ca pe o egală și atunci n-are atât sentimentu ăsta să protejeze. ORicum astea-s copilării, când vor fi mari și raționale se vor înțelege mult mai bine.
Sănătate!

4 răspunsuri:
| ArianaSara a răspuns:

Si eu tot 3 fetite am. Daca vrei sa le vezi intra pe canalul lor https://www.youtube.com/channel/UC9l7jNcBXJ4ToSlDUIFfcVg?view_as=subscriber

| Yrem3119 explică (pentru ArianaSara):

Sa fie sanatoase! Ne am abonat deja!

| ArianaSara a răspuns (pentru Yrem3119):

Multumim!

| NoToLike a răspuns:

De cand le-am luat jucarii educative sa inteleg mult mai bine. vezi aici https://www.kidino.ro/12-jucarii-copii, sa vezi cum le dai de lucru. Succes!