| Cupă_Daniel_1992 a întrebat:

Salut! Deși garantat voi merge la un consult de specialitate, am decis să vă întreb și pe voi aici: fetiței mele în vârstă de 3 săptămâni i-am descoperit recent un nodul mai pronunțat la unul din sâni (asimetric, deoarece la cealalt se simte mai puțin). Ce părere aveți în privința asta?

Răspuns Câştigător
| Ava1231 a răspuns:

Ma refer la faptul ca ce simtiti dvs acolo e probabil altceva decat un nodul. Cu siguranta e ceva fiziologic si nu e nimic grav.

5 răspunsuri:
| Ava1231 a răspuns:

Nu cred ca poate fi asa ceva la vârsta asta...

| mastadont a răspuns:

Cred că are legătură cu dezvoltarea glandelor. La fel am pățit și eu însă doctorul mi-a spus că e ceva normal și să nu mă îngrijorez.
Cel mai bine e să întrebi medicul pentru a fi sigur, dar nu cred să ai de ce să te îngrijorezi.

| Cupă_Daniel_1992 explică (pentru Ava1231):

Păi dacă asta se simte sub piele... Ce să zic altceva?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Are ceva acolo, dar nu decizi dta ce are. Mergi la medic.

| mihaela162007 a răspuns:

O vizită la un doctor nu strică