| Yoloo a întrebat:

Oare sunt tati care gen se uita la alti copii si isi spun " ce n-as fi dat sa am un baiat ca asta"? Ca eu de exemplu, am avut momente in care mi-as fi dorit alt tata. Intelegeti voi.

Răspuns Apreciat de Editori
| oz_1736 a răspuns:

Sunt multi care si-ar dori alti parinti din cauza necazurilor, dar este imposibil. Vei trai cu el si vei invata ce sa faci, sau nu, la randul tau in viata. Dar vorbind de oameni familisti si rationali, toti parintii isi iubesc copiii chiar daca acestia mai fac nazbatii si is obraznici. Nici un parinte nu ar schimba copilul lui cu altul. Chiar daca nu iti ofera ce vrei, iti ofera tot ce pot ei. Poate nici tu nu oferi tot ce vor ei, dai tot ce poti

2 răspunsuri:
| Donsavas a răspuns:

Pentru ca esti superficial în gândire și vezi doar partea buna, pe care tatii si copiii acestora o arata de cele mai multe ori, ascunzand părțile mai puțin bune. Probabil că sunt tati care spun asta dar oamenii care nu suferă de perfectionism, se multumesc cu ce au si ii ajuta sa se ajute sa se dezvolte.

| morfeo a răspuns:

Normal. Orice om are regrete.