| Oana04 a întrebat:

Imi place de un baiat si el se tot uita la mine.Odata am fost la un concert si el a stat cu un rand in fata mea si se tot uita la mine si erau momente cand ne intalneam privirile si ne uitam cateva secunde unul la altul. Oare ma place?

Răspuns Câştigător
| Casica a răspuns:

Da, eu zic ca da. Dar e cel mai bine sa pui pe cineva sa il intrebe, sau sa il intrebi tu. Tu il placi? Spune-i, poate veti fi impreuna! Funda?batting eyelashes

6 răspunsuri:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Daca se tot uita la tine poate da. Dar incearca sa intri in vorba cu el. Nu te lasa pacalita de privirile lui, asa am facut eu si m-am fript rau.
*-*

| Oana04 explică (pentru SimonaNicoletaღ):

Dar nu ne cunoastem...cryingE in clasa cu sora unei colege si de acolo il stiu cum il cheama..Si odata au avut ore langa noi si el era afara cu telefonul in mana si parea nedumerit si i-am spus ca au ore langa noi si a raspuns cu o voce ma rece un pic...crying

| oOSaritaOo a răspuns:

Dap.

| Chrissy92 a răspuns:

Daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa te place vai ce dragut parca te vad ca tu aveai o mie de fluturasi in stomac, incearca sa faci si tu un pas sa ii demonstrezi ca il placi.Bafta

| Mlov3u4ever a răspuns:

Daca se uita mai des la tine inseamna k da.

| Poppy a răspuns:

Itreaba-l daca are pritena si discutati pe tema aceasta din spusele lui o sa afli cel mai usor sau intri in vorba cu el si dupa ii zici ca trebuie sa fie norocoasa prietena ta, si o sa afli daca te place sau nu.Bafta.