| MeowwGirl a întrebat:

Am o intrebare : mie-mi place de un baiat si cred ca si el ma place, dar nu sunt absolut sigura, deoarece el vorbeste cu mai multe fete, le ia in brate etc. Dar cu mine e altfel, adica atunci cand ma vede ii strlucesc ochii si-mi zambeste happy oare e asa cu toate fetele sau doar cu mine? tin sa mentionez ca eu sunt clasa a 7-a si el e a 8-a ( ca sa stiti si sa nu ma criticati happy :* )
Vreau sa va mai spun ca sunt momente in care se uita putin la mine si apoi intoarce capul si momente in care, creed ca nu se uita deloc la mine sad Nu mai stiu ce sa cred, ma place sau nu?

P.S. : mai e ceva : prietenele mele spun ce e "fraier", voi ce credeti sa le iau in seama sau nu? happy

Multumesc! si dau funda happy

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Sunt sigura ca te place

| justfreelove a răspuns:

Un baiat e fraier numai daca se rezuma la fapte superficiale (le ia in brate, vorbeste cu ele si atat). Poate toate fetele au impresia ca el le considera pe fiecare in parte mai speciala, sau poate majoritatea au impresia ca e gay. Chiar nu conteaza. Daca iti place de el, fa tu primul pas. Cand te mai intalnesti o data cu el si ai impresia ca iti zambeste, ia-l de mana, mergeti intr-un loc mai retras- daca esti timida, sari in bratele lui si sarutal cu foc. Iti garantez ca fapta ta o sa il lase stupefiat, inghetat, fraier-> dar o sa aiba ochi numai pentru tine. Dupa ce il saruti, zambeste-i si pleaca. Incearca sa il eviti tot programul sa fiarba in propriile sale sentimente iar la sfarsit, cand trebuie sa pleci acasa, mai mult ca sigur te va astepta.

| Sheili a răspuns:

Eu cred ca te place, ar fi bine sa te afli mai mult in preajma lui. Treaba cu prietenele tale crede-ma nu este o problema, toti avem gusturi diferite la baieti muzica filme etc.

| MetalHead04 a răspuns:

Te place tipu' nu lua in seama parerile "prietenilor".

| 7639781254 a răspuns:

Tipul te place si n-are rost sa-ti iei colegele in seama pentru ca sunt foarte geloase. Nu te lasa influentata de ele! :*

| adrianamara a răspuns:

Te place, ai pari speciala, iar prietenele tale poate sunt geloase!

| underman777 a răspuns:

Sunt sigur ca te place! Si pe colegele tale nu le mai lua in seama fiindca sunt doar geloase!