| anonim_4396 a întrebat:

Salutare, am nevoie de un sfat de la mame... Atunci cand un bebelus are depuneri de lapte pe limba il afecteaza cu ceva? Cu ce pot trata aceste depuneri?
Multumesc.

1 răspuns:
| ShadowBest a răspuns:

Ne este nimic grav acestea apar deoarece pruncul dumneavoastră bea lapte aproape zilnic, dar dacă în loc de lapte îi hrăniți cu apa /ceai în ceva timp va trece urmele dar nu este recomandat sa hrăniți pruncul cu lapte până la vârsta de 1 an jumate happy