| bibi5961 a întrebat:

sunt proaspat tatic si maine sau vineri trebuie sa imi iau comorile acasa. e prima oara asa ca nu stiu foarte multe detalii, as vrea sa stiu cum e mai bine sa o iau de la spital, in scoica? sau in brate si sa o pun in scoica in masina?! imi da voie cu scoica la maternitate? si inca o intrebare, unde as putea gasi un sticker pentru masina (ca sa lipesc pe luneta - am folie pe spate si nu pot sa pun prin interior) cu "Agnes on board"? multumesc si dau funda.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! In primul rand felicitari! happy deci ey cred ca mai bine o duci in brate pana la masina iar in masino o pui in scoica. De sticker cred eu ca o sa gasesti la un magazin specializat auto sau la o piata auto unde se vand roti, solutii pentru parbrize etc. Asa cred eu. Succes sper ca te-am ajutat.

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai stiker gasesti la orice super market. Iti da voie in spital cu scoica si cred ca asa e cel mai ok.

| CristinaSNC a răspuns:

Nu stiu sa iti dau un raspuns la intrebare deoarece nu ma pricep. Dar vreau sa te felicit, sa aiba parte de fericire si sanatate! Multa sanatate si tie si proaspetei mamici happy

| Tinna666 a răspuns:

Felicitari! sa iti traiasca micitul/micuta si sa aveti parte de multa sanatate si fericire love struck

| bibi5961 explică (pentru Tinna666):

Multumim! happy

| bibi5961 explică (pentru CristinaSNC):

Multumim!

| omamicafericita a răspuns:

Felicitari. Noi nu am indraznit sa o punem in scoica asa de mica, mi s-a parut ca ar sta prea stramb asa ca am plimbat-o vreo 3 luni in landou. Acasa insa mi-a fost utila perna suedeza, ziua o puneam pe ea in canapea sa doarmasi noaptea intre noi in pat. gasesti asa ceva aici www.accesoriibebelasi.ro

| bibi5961 explică (pentru omamicafericita):

Multumim

| rxxysh90 a răspuns:

Ai mare grija cu scoica, mi-e mi-a spus medicul s-a nu o tin mai mult de maxim doua ore in scoica si nu peste varsta de 6 luni, ii stramba coloana.