| Daniela871 a întrebat:

Va salut pe toti! Sora mea a nascut de curand si vreau sa ii fac o surpriza pentru cel mic sa ii iau un carucior si sincer nu stiu de care sa iau! Am tot cautat pe internat ca nu am timp sa umblu prin oras si primind si recomandari de la amici am decis sa ma opresc asupra magazinului online ilbambino https://www.ilbambino.ro/carucioare-3-in-1/
?

Voi ce ziceti?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună alegere, sunt frumoase (y)

| OchisorVisator a răspuns:

Cel mai bine este sa o lasi pe ea sa aleaga, fiindca in zilele noastre s-au inventat tot felul de tipuri de carucioare si teorii cu privire la care sunt bune incat s-ar putea sa nufie de acord cu cel care iti place tie. Parerea mea e ca mai bine o intrebi pe ea inainte, sau ii dai doarbani de carut. Sau ii cumperi alt ceva. Dar este doar un sfat, nu trebuie sa ma asculti.

| lastOne a răspuns (pentru OchisorVisator):

Perfect de acord am patit pe pielea mea cu "nebuna" de sora-mea exact ce ai expus mai sus.

| cristianela a răspuns:

Noi avem asa ceva si suntem super multumiti, nu mai ai nevoie de altceva http://www.bebs.ro/......-in-1.html