| RebelulCuIdei a întrebat:

Voi aveți părinți romantici?

7 răspunsuri:
| Adrian5575 a răspuns:

Nu sunt deloc romantici.

| dragodana a răspuns:

Salut!
Da,oarecum.
Adica ei se tin de mana si acum desi au peste 60 ani.Asta,pentru vasta lor, mi se pare romantic.

| mylovelywife a răspuns:

Deloc, cel mai romantic lucru e ca ii ia tata flori mamei de sarbatori

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, sunt divortati... rolling on the floor

| GraniniCuPiersica a răspuns:

Tatăl meu era așa îi făcea toate poftele lui mama nu-i lipsea nimic nici nouă nici ei niciodată o iubea nebunește dar nu arătată niciodată eu vedeam clar totul fiindcă eram băiatul lui ma lua peste tot cu el si stiam cine este el cu Adevărată chiar dacă nu arată niciodată

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.