| Yrem3119 a întrebat:

Voi va decorati casa de Paste? Eu o fac iar fetitele mele sunt foarte incantate cand le vad!

Răspuns Câştigător
| JicaContra a răspuns:

Daca tot nu ai ce face acasa cu pandemia asta, iar copiilor le place
DE CE NU?!?
chiar mi se pare O IDEE FOARTE BUNA

BRAVO!winking

| Yrem3119 explică (pentru JicaContra):

Multumesc,si mie mi s-a parut interesant pentru copilasi, fetita cea mare, ca ea m-a ajutat mai mult era super fericita, ma pupa intruna, ii place foarte mult sa facem activitati de astea!

| JicaContra a răspuns (pentru Yrem3119):

Super, repeta faza cand poti, sa iti faci copii fericiti in felul asta e chiar extraordinar pentru totiwinking

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu am decorat niciodata casa de Pasti. Esti catolica?

| Yrem3119 explică (pentru darrio2007):

Nu, sunt ortodoxa, fac asta pentru ca mi se pare interesant pentru copilasii mei, asta imi doream si eu cand eram mica asa ca am banuit ca le va placea, lucru care s-a si intamplat. Am cautat pur si simplu pe yt Decoratiuni pentru Paste si am facut de acolo!

| darrio2007 a răspuns (pentru Yrem3119):

Ok. Imi place ceea ce faci pentru copii. Eu decorez doar de sarbatorile de la sfarsit de an.

| Adry05 a răspuns:

Păi e bine că le dai activitate că din ce văd cu decorațiuni hand made. Dar eu nu mai sunt nici la vâsta să am plăcere pe așa ceva, și și să dau banii pe decorații de paște mi se pare inutil.

| Yrem3119 explică (pentru Adry05):

Tocmai ca le faci acasa, cu hartie glasata, foaia alba, niste lipici, niste creioane sau carioci, depinde ce vrei (noi am folosit acuarele), ata de cusut si cam atat. Da, este adevarat, trebuie sa ai rabdare sa faci chestii de genul asta!

| Adry05 a răspuns (pentru Yrem3119):

Păi aia zic, nu mai sunt la vârsta să-mi creeze plăcere așa ceva

| JulyDreams a răspuns:

Cum se decoreaza de Paste?

| Yrem3119 explică (pentru JulyDreams):

Noi am facut iepurasi din hartie glasata, morcovi tot la fel, cosulete cu un iepuras pe ele, am facut flori din hartie creponata colorata sa dam un aer de primavara si cam atat!