| EmaS a întrebat:

Acum cand sarbatorim nasterea Domnului Isus Hristos, doresc sa fac o dedicatie speciala lui Catalin Tenita, Alexandra, Cristina, tuturor utilizatorilor TPU, indiferent de convingeri religioase, de culoare, sex. Ati dovedit ca inainte de toate, sunteti oameni cu principii si valori, ca suntem mai mult decat o comunitate, suntem o famile mai mare! Va doresc din toata inima multa sanatate, fericire si implinirea tuturor idealurilor!
http://www.youtube.com/watch?v=NNmjAbDx5Xc

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Bună idee, Ema.
Într-adevăr, în primul rând suntem oameni şi asta contează cel mai mult.

Sărbători fericite tuturor şi un an nou mai bun şi mai frumos!

72 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru EmaS):

Doresc sa fac o dedicatie speciala lui Catalin Tenita, Alexandra, Cristina ati dovedit ca inainte de toate, sunteti oameni cu principii si valori,

| TotLora a răspuns (pentru EmaS):

happy deci inca o data se dovedeste ca sunt un om care nu se preface si nu pozeaza in nimic. Si cuvintele mele au fost sincere si din inima numai ca eu ma feresc sa folosesc cuvinte mari atunci cand nu este cazul. Niciodata nu am sa pot compara o comunitate virtuala cu familia mea, niciodata.

| EmaS explică (pentru anonim_4396):

Da au fost multi care au sarit in ajutorul lui Cristi.Toata stima si aprecierea mea.

| EmaS explică (pentru anonim_4396):

Sa stii si tu ca intotdeauna cand faci o dedicatie, sau tii un discurs in primul rand trebuie sa te adresezi gazdelor si apoi si celorlalti.Sunt niste legi scrise sau nescrise.

| EmaS explică (pentru TotLora):

Asa este suntem atat de asemanatori, si totusi atat de diferiti. Fiecare avem personalitati individuale si actionam diferit la evenimente sau imprejurari. Tocmai aici este frumusetea. Cand am spus despre familie a fost un mod de a spune, ca atunci cand a fost cazul, au sarit toti cu mic cu mare fiecare dupa puterea lui, si toti au simtit cu Cristi ca o familie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru EmaS):

Doar pe ei le consideri oamenii de valoare restul niste nimicuri ce pocaita esti? ma dezamagesti

| XxXBlackVampireXxX a răspuns (pentru anonim_4396):

Din cate stiam crestinii sarbatoresc nasterea lui gizas nu craciunul.
Oricum, si daca nu exista, ema merita sa i se spuna craciun fericit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru XxXBlackVampireXxX):

Satanisti ce sarbatoresc?

| XxXBlackVampireXxX a răspuns (pentru anonim_4396):

Un prilej de stat cu prietenii si familia. thinking

| EmaS explică (pentru anonim_4396):

Draga Raymusic sa inteleg ca tu nu ai citit tot ceea ce am scris eu? Sau tu nu te incluzi printre noi, toti utilizatorii?

| EmaS explică (pentru XxXBlackVampireXxX):

Te pup!

| XxXBlackVampireXxX a răspuns (pentru EmaS):

De ce vreti sa ma pupati? happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru XxXBlackVampireXxX):

Sacrifici umane mai faceti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru EmaS):

cum de numai ai intrat?

| EmaS explică (pentru XxXBlackVampireXxX):

De drag.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru EmaS):

Numai raspunzi

| EmaS explică (pentru anonim_4396):

Am treaba multa acum cu pregatirile de craciun. Ti-a fost dor?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru EmaS):

Ieri am avut o zi pllina de pocaiti, am fost la scoala am descoperit ca toti care erau cu mine erau pocaiti, intr-o alta zi o fata tot vrea sa ma ajute m-am mirat si aia era pocaita isi dai seama, am dat referatele ieri uni mai devreme eu cu aia ieri isi dai seama

| EmaS explică (pentru anonim_4396):

Vezi,Dumnezeu te iubeste, si te cheama la El.El iti trimite oameni in jurul tau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru EmaS):

Ce mancare ai facut?

greece12
| greece12 a răspuns:

Desi intarziata, urarea mea e din tot sufletul!
Craciun fericit tuturor!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru EmaS):

Te pot intreba ceva?

| Maria01 a răspuns:

"Isus" se scrie cu doi de "i ":Iisus

| EmaS explică (pentru anonim_4396):

Bineanteles ca da.De aceea sunt aici.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru EmaS):

Daca iubesc o fata so ignor

| Raniia a răspuns (pentru anonim_4396):

Dumnezeu iti vorbeste prin oameni dar tu nu vrei sa-L asculti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Raniia):

Ma lasi cu de astea

| EmaS explică (pentru anonim_4396):

De ce sa o ignori,trebuie sa incerci sa o cuceresti,sa te faci,, observat'' de ea, placut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru EmaS):

Mergi cu colinda?

| EmaS explică (pentru anonim_4396):

O sa merg in a doua zi pe la prieteni si parinti.O sa am si eu mai multe grupuri de colindatori.