| EmaS a întrebat:

Acum cand sarbatorim nasterea Domnului Isus Hristos, doresc sa fac o dedicatie speciala lui Catalin Tenita, Alexandra, Cristina, tuturor utilizatorilor TPU, indiferent de convingeri religioase, de culoare, sex. Ati dovedit ca inainte de toate, sunteti oameni cu principii si valori, ca suntem mai mult decat o comunitate, suntem o famile mai mare! Va doresc din toata inima multa sanatate, fericire si implinirea tuturor idealurilor!
http://www.youtube.com/watch?v=NNmjAbDx5Xc

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Bună idee, Ema.
Într-adevăr, în primul rând suntem oameni şi asta contează cel mai mult.

Sărbători fericite tuturor şi un an nou mai bun şi mai frumos!

72 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru EmaS):

Am auzit de la acele persoane

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru EmaS):

Http://www.bisericasatanista.org/......u-voi.html ce ma enerveaza satanisti astia ema

| EmaS explică (pentru anonim_4396):

Si pe mine, dar trebuie sa ne para rau pentru ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru EmaS):

De ce ca sunt tarfe cu 2 fete

| XxXBlackVampireXxX a răspuns (pentru EmaS):

De ce te enrveaza satanistii?
Ce-am facut?

| EmaS explică (pentru XxXBlackVampireXxX):

Tu nu esti satanista.Si ma enerveaza ca nu vor sa fie cu noi in rai.

| XxXBlackVampireXxX a răspuns (pentru EmaS):

Sunt satanist-modern.

| EmaS explică (pentru XxXBlackVampireXxX):

Nu te cred.

| XxXBlackVampireXxX a răspuns (pentru EmaS):

De ce nu ma credeti?

| EmaS explică (pentru XxXBlackVampireXxX):

Nu pot sa cred.Eu stiu ca Domnul te iubeste.

| XxXBlackVampireXxX a răspuns (pentru EmaS):

Eu cred ca nu exista, desi ar fi frumos sa existe.

| EmaS explică (pentru XxXBlackVampireXxX):

Cine cauta, gaseste.Iti spun din propria experienta ca exista!