| vladionut94 a întrebat:

Am o intrebare am vazut la martina stroessel ca face semne gen iluminati gen ochiul lui horus si alte intrebare i oare i sustinuta de iluminati sau masoni sa fi asa mare vedeta sau nu stie ca inseamna ceva si sunt intamplatoare ps ma indoiesc pentru ca a facut aceleeasi semn ca selena gomez astept un pm

5 răspunsuri:
| MeridaOcean a răspuns:

Mai,ea cred ca a facut asa zisele ''semne'' asa din coincidenta, din destindere, nu ca e necredincioasa sau ceva de genul.prostiile astea nici nu existawinking lumea crede ce vrea din orice.

NOname
| NOname a răspuns:

Până la 18 ani, Vlad, nu ai învăţat să te exprimi în scris în aşa fel, încât să fie cât de cât inteligibil?

| BlackSulphur a răspuns:

Nu-ti mai chinui creierasul cu astfel de chestii, du-te si invata romana!

| OmuFoarfeca a răspuns:

Vi tu si ne spui despre masoni da nu stii cu ce se mananca treaba asa ca mai bine ai invata sa scrii si sa vorbesti corect.

| LeviaThan666 a răspuns:

Hmm... si de ce pui intrebarea in aceasta categorie? Iluminati si masoni nu au nici o legatura cu religiastraight face