| vladionut94 a întrebat:

Ati observat ca martina stroessel face semne oculte in unele poze
ps: poate nu stie ce face ce parere aveti astept pm

5 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Cine-i? e asa importanta la ora de religie?

| ErrorFound a răspuns:

1.Copile, nu te baga tu in conspiratii si chestii de genul ca nu le intelegi.
2.Acele semne fac parte din cultura pop, nicidecum din ce crezi tu. Si la ce dracu crezi ca le foloseste "elitelor" sa se joace de-a mima?

| vladionut94 explică (pentru ErrorFound):

Te crezi mare expert ti-ai dat doctoratul in conspirati si ocultism tei pomeni ca esti ceva filozof

| vladionut94 explică (pentru ErrorFound):

Ai de mine de unde sti ca intr-un univers pararel sunt membru mensa bine care le sti tu pe toate tio fi dat satana pe pamant invatat sau sti eu faci parte din ceva secta de satanica care vrea sa musamalizeze intrebare mea

| ErrorFound a răspuns (pentru vladionut94):

1. N-are logica ce-ai scris.
2. Interpretezi lucrurile aiurea si nu faci decat sa imparti zvonuri.
3. Sunt constient ca unii nu vor sa stim adevarul despre anumite chestii, dar din ce tampenii scrii se vede ca nu intelegi nimic.
4.Cum adica sa-ti "musamalizez" intrebarea?
Musamalizarea e pentru lucruri mari, importante. Tu scrii numai tampenii aflate de pe net(care pot fi si ele gresite). Daca voiam neaparat sa nu se afle ceva iti dadeam un raport de nu te vezi, dar n-am ce sa "musamalizez".