| TipaSecsiii88 a întrebat:

Poi asta nu este o intrebare dar... am aflat de la o vedeta din romania nu spun numele care este id-ul lui Justin Bieber si al Selenei Gomez (vedeta din romania a spus asa stie sigur ca Selena are acest id, dar la Justin nu stie )id-urile sunt selenagomez.demilovato94 si pe al lui Justin loveinsadness88 happy multumesc

6 răspunsuri:
| TipaSecsiii88 explică:

Pai daca raspunzi in asa hal nu o sa mai primesti fundite niciodata laughing

| calutuuuu a răspuns:

Si mie mi-a spus cineva ca id-ul lui miley este miley.cyrus79... incearca si baga-l in lista sa vezi ca nu exista! pa-pa! funda?

| EmilyWasHere a răspuns:

Vedeta din Romania? Pai, alea/aia de la noi nici pe aproape nu sunt vedete, doar vor sa para. Eu cred ca n-ai vorbit cu nicio vedeta si doar cineva a vrut sa te fraiereasca si sa-si faca 2 id-uri si oricum ai incercat sa vezi daca exista? Oh, ce prosti mai sunt unii :]].

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Ai incercat tu? L-ai bagat in lista?

P.S:nu le bag in lista poate primesc biberita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pana mea, ți se pare că toți răspund pentru fundă.
N-ai vorbit făi cu nimeni. Cine dracu` e așa idiot să pună botul? Auzi tu. Ce ar vorbi ei cu niște "mari" vedete ca alea?

Sau și-a bătut cineva joc de tine, felicitări big grin.

| summergirl25 a răspuns:

O sa incerc sa le bag, dar.