| tavadaresti a întrebat:

Am postat o intrebare la aceasta categorie si anume"Noi crestini astazi ne inchinam la acelasi Dumnezeu, caruia sa inchinat poporul Israel?", dar din cei care au incercat sa-mi dea un raspuns nimeni dintre "crestini" nu isi cunoaste Dumnezeu, cu toate ca traim intr-o tara crestina?

33 răspunsuri:
| mODIN a răspuns (pentru miculprint):

Nu mai poate respira din cauza ca nu-l respecti tu...

| oprescudorin11 a răspuns (pentru miculprint):

Ca prima data ai facut o prost. 'Interesanti, laturi de analfabeti, dau lectii de gramatica.Ce scarbosenie. Fac pariu ca ai facut vreo scoala ca ponta sau 9/10 din academia romana!
Nu-mi vine sa cred!

Răspuns utilizator avertizat