| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare de curiozitate ati vazut ca Trupa Black Sabbath sau alte trupe adica Black Sabbath Vocalistu este Ozzy Osbourne asa si alte trupe de exemplu poarta Crucea lui Iisus Hristos de ce o poarta ca parca ei nu sunt crestinii si nu e intoarsa Crucea e normala da nu e normala al culoare o are pictate de ce o poarta? P.S Funda?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ei vor sa batjocoreasca crucea, sau o folosesc doar din pricina ca a fost un obiect de tortura pentru Isus. Respec Black Sabath (Children of the grave)

21 răspunsuri:
| Pantera2012 a răspuns (pentru anonim_4396):

Si eu ascult Black Sabbath AC/DC asa Slipknot asa Dimmu Borgir
si Metallica si Twisted Sister da ascult mai multe da nu mai le stiu numele ca eu ascult mai mult Rock adica ascult in fiecare zi Rock ca imi place Rock-ul mult da nu sunt emo adica ma tund mane nu sunt emo sau ma tai cu lama :)) =)) cum fac altii ca eu ma tund nu sunt emo intelegi :)) uite iti dau si un Full Concert daca vrei Guitar Legends 1992 http://www.youtube.com/watch?v=UhhYqr44LfU sa imi zici daca canta misto la Chitara ca eu vreau sa ma fac Chitarist

| Pantera2012 a răspuns (pentru anonim_4396):

Aolo scuze am scrii de mai multe ori nu stiu ce avea TPU ca nu mergea sa trimit Raspunsu si am dat de mai multe ori Click

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stiu inteleg. Esti doar un rock-er adevarat. FELICITARI! Si mie imi place mult rock-ul si la chiatara stiu niste melodii dar nu prea le am foarte mult.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Pantera2012):

Http://www.youtube.com/watch?v=j_7iRZzlSzI i-a ascult imi place mult tipu asta:)

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Pantera2012):

Mersi pentru funda

| Pantera2012 a răspuns (pentru anonim_4396):

E nasoala Rezolutia ca e 240p n-ai alta mai buna se aude asa mai parait nu stiu cum e de la rezolutie ca e 240p

| Pantera2012 a răspuns (pentru anonim_4396):

E nasoala Rezolutia ca e 240p n-ai alta mai buna se aude asa mai parait nu stiu cum e de la rezolutie ca e 240p da nu are nimca in rest e ok

| Pantera2012 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cu placerewinking

| Pantera2012 a răspuns (pentru anonim_4396):

Aolo scuze iar am scris de doua ori nu stiu ce are asta ca cand vreau sa dau sa o editez se blocheaza adica cand dau sa iti dau raspunsu se blocheaza acolo si de aia face asa

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Pantera2012):

Http://www.youtube.com/watch?v=Yw74sDWPH7U&feature=relmfu da aia se auzea mai prost. dar asta se aude bine. o sa ma uit la concertul ala maine ca nu mai stau asa mult;)

| Pantera2012 a răspuns (pentru anonim_4396):

Poti sa imi dai si mie Adressa de Email de Yahoo te rog frumos happy ca nu am pe nimeni in lista

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ti-am trimis mesaj

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Pantera2012):

Ti-ai schimbat adresa sau o ai de putin timp de nu ai pe nimeni in lista?

| Pantera2012 a răspuns (pentru anonim_4396):

Poti sa imi dai si mie ADD te rog frumos

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Pantera2012):

Iti dau maine este ok?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Pantera2012):

Si te inteleg ca scrii de 2 ori nici mie nu imi merge uneori sa ma enerveaza

| Pantera2012 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da este ok

| Angelline a răspuns:

Nici nu stiu de trupa asta dar cred ca sunt crestini.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Angelline):

:)) Satanisti. Ozzy este cunoscut ca printul intunericului. Iti dau un link http://www.youtube.com/watch?v=akt3awj_Ah8

| FucktheSystem a răspuns:

Și eu am o cruce pe perete, ce ot să spun, îmi plac instrumentele de tortură.

| ozzy1997 a răspuns:

Black Sabbath nu batjocoreste crucea. Ozzy e catolic si la fel si ceilalti membrii.In unele concerte, Ozzy mai foloseste replica "God bless you all" si in plus e si casatorit(religios). Black Sabbath exprima prin muzica lor situatia adevarata a lumii in care traim.