| Ana_Ramona_Parfeni_1978 a întrebat:

Am visat ca mă imbratisam ne pupam și plangeam cu o prietenă din copilărie care este moartă

5 răspunsuri:
| tannoysound a răspuns:

O sa va revedeti curand.

| Ştefan_Florin_1997_RJcn a răspuns:

Da îți e dor de ea.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Inseamna ca voi chiar ati fost prietene bune iar subconstientul tau ti-a amintit de asta.

| DeyCj a răspuns:

Ți dor de ea nu-i așa? Se întâmplă lucrul ăsta când ți sincer la o persoană, cu care știi conștient că nu te mai poți vedea. Ceea ce ai visat eceva ok, nu e vreun vis de-ăla ce cică ar însemna ceva.NU există așa ceva!, în schimb există inducerea conștienta în subconștient cum că acel vis înseamnă ceva iar din cauza că omul acceptă asta chiar i se-ntâmplă happy

| CatalinAlexandru1989 a răspuns:

Nu crede in vise...multe personaje pe care le vedem in vise sunt necurati cu forme ale priertenilor etc majoritatea viselor sunt naluciri si inchipuiri