| Marin_Madalina_1999 a întrebat:

La ce vărsta este ideal să am un prieten, ( adica să ieşim, sa ne pupăm, să te imbrățişăm, să ne ținem de mână )?

14 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

De la 14 in sus

| LoveSleep a răspuns:

Dacă nu vă vin idei de adulți, de la orice vârstă.

Răspuns utilizator avertizat
| mont a răspuns:

De pe la 13-14 ani as zice, depinde insa si la ce varsta te lasa parintii.

| Țoglă a răspuns:

17/18 ani este ideal.

| AlexDFY a răspuns:

Asa ideal, cam dupa 15, chiar si 14.

| TPUuser199 a răspuns:

15-16 ani. Cu toate ca in ziua de astazi se poarta de la 10-11 ani.

| ღஜღpikapikaღஜღ a răspuns:

Pai pe la 15... Dar daca niho-niho, iti recomand la 18

| stranger2 a răspuns (pentru ღஜღpikapikaღஜღ):

Cica niho-niho rolling on the floor)))))))))

| ღஜღpikapikaღஜღ a răspuns (pentru stranger2):

Vrei sa zic sex?!

| DroGhys a răspuns (pentru ღஜღpikapikaღஜღ):

Niho-Niho laughing) rolling on the floor))

| DroGhys a răspuns (pentru ღஜღpikapikaღஜღ):

De la 14 ani in sus. Dar sa incerci sa te bazezi mai mult pe invatat. Sunt multi pe TPU care pun intrebari despre dragoste, sex, declaratii si altele si nici macar nu stiu sa puna intrebarea corect.

| maria14142 a răspuns:

15-16 ani

| ShizAnime a răspuns:

Nu poti spune ca e o varsta pentru asta. Dar, in general, pe la 15-26 ani. Daca incepi mai devreme s.ar putea sa regreti ca in general relatiile de la 12-13 ani nu tin foarte mult.