| EmaS a întrebat:

Binecuvantat sa fie Dumnezeu, Tatal Domnului nostru Isus Hristos, care, dupa indurarea Sa cea mare, ne-a nascut din nou prin invierea lui Isus Hristos din morti, la o nadejde vie.
Nadejdea mea este ca, dupa ce voi trece din aceasta viata, cand voi deschide ochii Il voi vedea pe Domnul Isus. Care este nadejdea ta?

Răspuns Câştigător
| Raniia a răspuns:

Nadejdea mea este Domnul si Mantuitorul cel atotputernic care mi-a dat salvarea, eliberarea din orice situatie grea, linistea si fericirea vesnica! O zi binecuvantata!

31 răspunsuri:
| EmaS explică (pentru MidnightLady):

kiss kiss kiss
O sa imi tin gura bine inchisa! Mai esti suparata? Te pup!