| FoundYouLover a întrebat:

Scrieti-mi si mie niste rugaciuni crestin-ortodoxe care ajuta in cariera.Am cautat peste tot pe google si n-am gasit nici una.

9 răspunsuri:
| Mihαi a răspuns:

Poftim, poate te ajuta cu ceva:
http://bisericasfintiitreiierarhi.md/rugaciuni-miraculoase-cum-sa-ne-rugam/
O zi buna!

| danay72 a răspuns:

Spune din suflet ceea ce vrei sa vorbești cu Dumnezeu și te va asculta dacă e în armonie cu voinţa sa. Matei6:6-8

| FlorinFlorin17 a răspuns:

Asa ar trebui cum a zis danay72, pentru ca in biblie se spune ca Dumnezeu stie ce vrei sau de ce ai nevoie inainte de ai spune tu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iisuse Hristoase, mantuitorule fiul lui Dumnezeu, miluieste-ma pe mine pacatosul.

| Holiday a răspuns:

Pune mana pe studiu si munceste din greu daca vrei sa realizezi ceva, balmajitul de milogeli catre spiridusi inexistenti nu ajuta la nimic.

| Mayhem666 a răspuns:

Mai bine te pui pe munca, ca sa ai succes in cariera, degeaba spui rugaciuni, daca nu ei de gand sa faci nimic. Nu ajungi nicaieri rugandu-te.

| ania a răspuns:

Partea cu -facă-se voia Ta-din rugăciunea Tatăl nostru.

| costis a răspuns:

Femeio, cauta tot pe google "psalmi Arsenie capadocianul". e un parinte de prin sec xix, care recomanda psalmi pentru anumite probleme. Intr-o carte de rugaciuni poti sa cauti - rugaciune inainte de lucru. E f scurta.

| Inferno a răspuns (pentru anonim_4396):

Acum se explica motivul pentru care ai o cariera atat de stralucita.