| CinevaAnonimă a întrebat:

Știe cineva de ce a „dispărut" un număr mare de pagini din cartea ortodoxă în format pdf „Contracepția și avortul, cu ce preț? "? Am descărcat-o acum ceva timp și avea toate paginile, dar azi când m-am uitat, are numai 16 pagini. Știe cineva de unde o pot descărca pe toată? E o carte foarte interesantă. Mulțumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Buna! Probabil ca a disparut acel numar mare de pagini, deoarece nu faceau profit de pe urma lor, pagini ale unei carti care era complet la indemana publicului in mod gratis. Cred ca s-a decis si ca doar o mostra a fost lasata in urma, iar celor care doresc sa citeasca toata cartea, sa o cumpere. M-am uitat de aceasta carte si mi se pare ieftina, cat un corn de la magazin happy! O poti cumpara de aici daca doresti :

https://edituradoxologia.ro/contraceptia-si-avortul-cu-ce-pret

| CinevaAnonimă explică (pentru Celcestietot):

Din păcate nu sunt din România și o aveam descărcată în telefon. Nu înțeleg cum au dispărut chiar și de aici. Dar în fine, mulțumesc de răspuns!