| qiuqqqi a întrebat:

am de tradus cateva pagini dintr-o carte si am incercat sa gasesc numarul pagini pe net si sa traduc dar nu este, ma gandeam daca nu pot sa trag paginile la scanat si un program sa mi le transforme in word sau ceva de genu sau orice alta solutie ca nu am timp sa scriu la tastatura atatea pagini merci anticipat.

1 răspuns:
| thedarklordvoldemort258 a răspuns:

Draga mea nu exista un program care sa traduca automat dar si corect un cuvant sau un anumit numar de cuvinte. Orice aplicatie "translate" pe internet traduce exact doar un cuvant simplu. Daca incepi cu fraze deja ti se vor traduce eronat.