| EmaS a întrebat:

Cand ti-ai plecat ultima data genunchii inaintea lui Dumnezeu, si i-ai cerut iertare pentru greselile tale?

Răspuns Câştigător
| Ralucaaaaaaa a răspuns:

Nu, zic asta cu capul plecat. Chiar nu m-am gandit la asta si chiar imi pare rau acum. Stiu doar sa ma rog, nu sa-I multumesc sau sa-I cer iertare.
Ma simt egoista. Sper ca de acum să fac şi asta.

33 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niciodata,fizic,psihic,tot timpul.Numai bine.

| annkaa a răspuns:

CEau:*
inainte de a-mi da rezultatele la admiterea de liceu.sad

| Vio199 a răspuns:

Inainte de Sfintele Pasti, la spovedit.

| Aditzu1988 a răspuns:

Nu am sa iti raspund pentru ca nu cred ca este relevant, dar totusi e frumos ca te gandesti la asa ceva. Ma gandesc ca daca ai pus intrebarea asta, probabil ca tu o faci mai des si vrei sa ii "impingi" si pe altii sa faca asta. Bv