| BeyondTheDarkSun a întrebat:

Care ar fi diferenta de evolutie din punct de vedere cronologic daca crestinismul ar fi fost practicat de oameni la nivel global in proportie de 100%?
Atentie! Fiind de acord cu absolut orice aberatie din biblie, respectiv aplicarea acesteia!
Macar ar mai exista cuvantul "evolutie"? Sau ar fi fost sinonimul cuvantului "stagnare"?

34 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Moaaama ce subtil ai fost.si cat de teligent.am inceput sa ma mir.da, de abia am inceput.

| RAY a răspuns (pentru florinmarius20):

Marius pc-ul il vad nu e in imaginatia mea ca dumnezeu

| RAY a răspuns (pentru Allrc24Orthodox):

Tarile cu cei mai multi criminali sunt tarile sarace, religiose

| Allrc24Orthodox a răspuns (pentru RAY):

E logic ca unde e saracie vor fi infactiuni dar ce treaba are religia in ecuatia asta? vb de parca religia induce invariabil saracia