| LoveToHate a întrebat:

Care e cel mai frumos mod de a muri?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sarutand persoana iubita.

27 răspunsuri:
| victorandrei a răspuns:

In somn laughing

| Flaviucu a răspuns:

In timp ce dormi.

| EmaS a răspuns:

Mi-au furat raspunsul cei doi utilizatori care au raspuns inaintea mea!

| Inferno a răspuns:

Folosind una din metodele folosite de inchizitie.

| Mădă0611 a răspuns:

Somnul "programat", pleci impacat, cu tine si cu toti.

| Hash001 a răspuns:

Inecat sau impuscat in cap.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu ochii inchisi si cu manurile pi chept.impacat cu tine insuti, cu lumea si cu Dumnezeu. sfarsitul sa fie ca un asfintit frumos.

| rocco09 a răspuns (pentru Inferno):

Sau de nazisti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trage-ti un glont in cap...

| Omega233 a răspuns:

Nu exista un mod frumos de a muri. Poate unul care sa doara mai putin, dar nu unul frumos.

| Licurici07 a răspuns:

Dupa ce ai realizat tot ceea ce voiai sa realizezi in viata, dupa ce te-ai vazut cu toti cei dragi, dupa ce te-ai spovedit di ti-au fost iertate pacatele facute, te scufunzi in bratele celei mai dragi persoane din viata ta si gata.

| Never4ever a răspuns:

In somn.

| tasmania a răspuns:

Gandeste-te la mucenici. Nu e cazul nostru. Noi sa putem muri macar pentru o idee, pentru un ideal, pentru ceva - sa nu murim inutil. Asa mi-a trecut mie prin cap in fata mortii.

| Oaste a răspuns:

Legat de o funie

| onasis1961 a răspuns:

Cea mai rapidă şi usoară moarte cred că este prin infarct sau o moarte instantanee! Să nu ai timp să intri-n panică!

| cristi202 a răspuns:

Sa crezi toata viata in Isus Hristos, si sa vezi ca inainte de a muri, vine la tine sa te ia la El. Au fost asemenea cazuri, si se zice ca fata celor ce au avut parte de o asemenea moarte stralucea de o bucurie cereasca, divina, chiar de erau poate bolnavi grav!

| Indestructible a răspuns:

Strangulat.

| 220V a răspuns:

Undeva in mijlocul naturii, cu gandul impacat ca o sa mori si daca este posibil, cu persoana iubita langa tine

| dracu14 a răspuns:

Inecat cu o scobitoare

| 8SlimShady a răspuns:

In timpul unei partide de sex sau impuscat in cap (cu o luneta) de un assasin profesionist thumbs up

| 4b a răspuns:

Moartea face parte din viata si e important cum o traiesti.
Si amu, sa-ti raspund la intrebare: impacat cu lumea si cu Dumnezeu.
Sanatatewinking

| Someonewhoappreciatelife a răspuns:

Cum au spus-o mai mulţi, frumos nu poate fi. Dar cred că a muri cu convingerea că ai ascultat de Creatorul tău şi că ai încercat să-ţi trăieşti viaţa într-un mod aprobat de el, este cel mai satisfăcător.

| savvy12 a răspuns:

Pe mare cu o barcuta, stand pe spate, uitandu-te la stele si asteptand sa fi una dintre ele.

| reihiuke a răspuns:

Pentru altii.

| blueheart a răspuns:

Iubind

| Quasimodo a răspuns:

...convins ca moartea nu e decat o trecere intr-o alta lume,dimensiune, plan. Crezand cu tarie ca sufletul e nemuritor, dispare orice teama, regret, suferinta!
Ce-i drept, putini reusesc sa faca acest lucru!

| BrokenArrow a răspuns (pentru 220V):

Hmm... Nice. Deşi aş prefera ceva mult mai rapid. x.x