| T0T a întrebat:

Care credeți că e cel mai frumos mod de a muri?

Răspuns Câştigător
| PersonajFictiv a răspuns:

Cand mori pentru ce iubesti, sau pentru cei pe care ii iubesti.
E dovada suprema de dragoste.

| xByte a răspuns (pentru PersonajFictiv):

Daca iubesti pe cineva, nu mori pentru acel cineva, ci faci tot posibilul sa traiti impreuna pana la final, cel putin mie asta mi se pare dovada suprema de dragoste. Daca te sacrifici pentru o persoana iubita, o sa lasi doar tristete si amaraciune in urma ta, iar daca chiar iubesti acea persoana, sunt sigur ca nu ai vrea sa o faci trista happy

| PersonajFictiv a răspuns (pentru xByte):

Pai, evident ca faci, dar eu ma refer ca daca trebuie sa alegi sa iti protejezi persoana iubita cu orice pret, chiar si platind cu moartea, tu o vei face.

| xByte a răspuns (pentru PersonajFictiv):

Daca te referi la situatii extreme, atunci da

21 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

De ras

| gemeni6226 a răspuns:

Dupa parerea mea cel mai frumos mod de a muri e sa fi bunica-bunic, in pat inconjurat de toti ai tai:copii, nepoti.Ii pupi pe toti sunt toti in jurul patului tau, inchizi ochii si te duci intr-o lume paralela.https://www.youtube.com/watch?v=Dw2reSBdwPM

| justanotheruser99 a răspuns:

Asfixierea.

| syd2 a răspuns:

Curat

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Atunci cand simti ca ti-a indeplinit scopul in aceasta viata si ca ai avut tot ceea ce ti-ai dorit si ai avut niste clipe frumoase alaturi de cei dragi atunci poti sa mori fericit.

| MaliciousDeath a răspuns:

Cat timp ai control asupra ei(unde, cum, cand) cred ca e destul. Eventual nu prea violent, poate si cu companie(neconstransa, evident).

| Staind a răspuns:

Facand sex.

| syd a răspuns:

Explozie nucleara

| Aberdeen a răspuns:

Sa mor facand ceva eroic. Si sa stie toata lumea, ca n-am murit degeaba!

| T0T explică (pentru Aberdeen):

Prima oară am citit erotic laughing

| Aberdeen a răspuns (pentru T0T):

Fiecare cu ce-l doare laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa moara toti in chinuri si sa am popcorn neaparat sa-i privesc.

| Aberdeen a răspuns (pentru anonim_4396):

...Si crezi ca nu-ti vine randul? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Facand wingsuit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In direct la tv.

| SERIALS a răspuns:

Cand mori langa persoana iubita.

| xByte a răspuns:

Personal, nu mi se par moduri frumoase de a muri, dar in schimb consider ca moartea in somn este cea mai usoara.

| IJustDeath a răspuns:

Păi, eu cred că cel mai frumos mod de a muri este pentru cineva la care ți cu adevărat și ai face orice pentru acel "cineva".
Te sacrifici pentru cel/cea pa care iubești, arătând că viața ta nu contează atâta timp cât el/ea este în siguranță.