| albaKiara a întrebat:

Ce-i asa frumos in a fi ateu?

44 răspunsuri:
| albaKiara explică (pentru Inferno):

Nu.

| Inferno a răspuns (pentru Jυsтℓσяγ):

Ma crezi ca am vrut sa scriu in paranteza : (Nu vorbesc de TPU, desigur), dar am sters asta pentru a nu fi interpretata cin stie cum?

| albaKiara explică (pentru M25M):

Da tu de ce intrebi?

| RetardedRacoons a răspuns (pentru reihiuke):

La noi exista macar un cap care sa ne duca undeva. In cazul tau nu pot intelege cum de nu-ti ploua in gat.

| M25M a răspuns (pentru albaKiara):

Femeie, ce nu-ti este clar?
Eu cred ca tu insinuiezi ceva prin acea intrebare de aceea eu sunt cel care pune intrebarea"ce insinuezi " adica ce vrei sa spui prin asta. Intelegi sau ai nevoie de imagini vizuale?

| albaKiara explică (pentru M25M):

Da tu de ce ai nevoie?

| Inferno a răspuns (pentru M25M):

Las-o,are 14 ani si un Iq pe masura.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic nu e frumos in a fi ateu.

| albaKiara explică (pentru Inferno):

Hai sictir mosule.

| Calininio a răspuns:

Razi de fanaticii religiosi, nu esti constrans de nici o aberatie...

| albaKiara explică (pentru Calininio):

Cine rade? Ti se pare amuzant?

| Calininio a răspuns (pentru albaKiara):

Eu cel putin. Si e foarte amuzant. Pe tine nu te apuca putin rasul daca te uiti la ritualuri voodoo laughing? ( bineinteles, daca el nu includ autoflagelari, sinucideri sau alte chestii crude ) Asa ma uit eu la voi.

| albaKiara explică (pentru Calininio):

Mda.

| BeHappyAndSmile a răspuns:

E ca si cum ai spune " ce-i asa frumos in a fi crestin?" nu e o moda ca sa fie frumos...ateii cred ca ce exista exista si gata nu au un creator sau ceva nu au destule dovezi pentru a crede in cineva sau ceva. Tu dc crezi? pentru ca asa ai fost crescuta in credinta sau pentru ca astea sunt obiceiurile. Sa nu crezi ca sunt atee laughing