| мιнαɛℓα36 a întrebat:

Ce nu trebuie sa lipseasca dintr-o Biserica?

Răspuns Câştigător
| Zenicide a răspuns:

Gaz si geamuri termopane happy Cineva cu imaginatie ar putea profita de chestia asta, si atunci as fi fericit laughing

64 răspunsuri:
| мιнαɛℓα36 explică (pentru anonim_4396):

Ntz...eu iti uram succes la babe! Raspunsul de mai sus happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru мιнαɛℓα36):

Pai nici Ema nu e departe de varsta aia...

| EmaS a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu duc lipsa de iubire, stai linistit/a.

| EmaS a răspuns (pentru мιнαɛℓα36):

Ce urat vorbesti. Crezi ca tu ramai vesnic tanara? Parintii tai nu au imbatranit? Important este sa stii sa imbatranesti frumos, sa fi un model pentru cei din jurul tau.

| C0nstantin a răspuns (pentru M25M):

Prostimea sa nu lipseasca ca de la ei vin banii...

Răspuns utilizator avertizat
| M25M a răspuns (pentru C0nstantin):

Se subintelegea big grin

Răspuns utilizator avertizat
| EmaS a răspuns (pentru andreidu):

Eu una nu practic acest lucru.

| valeeExpress a răspuns:

Sfintenia

Răspuns utilizator avertizat
| EmaS a răspuns (pentru andreidu):

Nu cumva tu ai doua fete?!
Oricum nu este bine, nici asa nici asa.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru EmaS):

Come on Ema! let's get dirtyyyy!

| EmaS a răspuns (pentru valeeExpress):

Sfintenia este podoaba Casei Domnului!

| мιнαɛℓα36 explică (pentru EmaS):

Ema faci o confuzie, nu eu am vorbit asa! Reciteste tot, te rog frumos!

| iuliaalexuta a răspuns:

Icoane
preot

| EmaS a răspuns (pentru мιнαɛℓα36):

Bine, scuze ca am inteles eu gresit. Sa fi iubita!

| neaivan a răspuns (pentru ManStrong):

Se vede ca esti un,, pocait,, razvatit, dar toate sunt date de la Bunul Dumnezeu, inclusiv tu. Dumnezeu sa te aibe in paza, mancate-ar raiul!

| ZambetulNebuniei a răspuns:

Credinciosii si/sau preotul

| EdwardTeach a răspuns:

Muzica lui Burzum.

| ManStrong a răspuns (pentru neaivan):

Razvratit poate ca sint dar pocait mai putin.
Dumnezeu ma are n pazaca e singurul care ma ocroteste, nu in fara a ma face sa intelegca trebuie sa o fac si personal.
Iar in ce priveste raiul eu am puti alte conceptii, sprijinite pe Biblie si nu pe povesti.

| ManStrong a răspuns:

I mi spui si mie ce e aceea Biaserica?
Dar ceva foarte concret.
Multumesc mult.

| ManStrong a răspuns (pentru мιнαɛℓα36):

No sa aiba.
Te asigur.

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

EmaS.

| ManStrong a răspuns (pentru EmaS):

Asta a spus o Constantin cel MARE cristos este capul imperiului Roman.Si acesta a fost Satan imbracat in inger de lumina.
Iesiti iesiti din Babilon poporul meu.De ce nu va treziti? Imperiul Roman a devenit Biserica sub mantaua lui Satan.
Ma gindeam ca neoprotestantii ar fi cazul sa se trezeasca si sa iasa cdin Babilon.
Va veni si ziua aaia cindva?

| ManStrong a răspuns (pentru anonim_4396):

Cred ca ar fi cazul sa te reorientezi.Ori ca anonim ti ai pierdut directia? Nu e mare lucru, daca nu ai simtul raspunderii!

| EmaS a răspuns (pentru ManStrong):

Ar trebui ca voi sa recunoasteti pe Isus ca Domn si Mantuitor.,, A venit la ai Sai si ai Sai nu L-au primit!,,

Răspuns utilizator avertizat