| мιнαɛℓα36 a întrebat:

Ce nu trebuie sa lipseasca dintr-o Biserica?

Răspuns Câştigător
| Zenicide a răspuns:

Gaz si geamuri termopane happy Cineva cu imaginatie ar putea profita de chestia asta, si atunci as fi fericit laughing

64 răspunsuri:
| y0nutz3ly a răspuns:

Icoane si preotulhappy

| 0rlando a răspuns:

Preoți, enoriași, benzină și chibrituri.

| ManStrong a răspuns (pentru EmaS):

Daca a venit sa schimbe doar o singura porunca din Lege trebuia omorit imediat cu pietre.
Noi stim insa ca el nu a facut asta ca el invata pe oameni sa pazeasca. de aceea el nici nu a fost omorit cu pietre.El a fost omorit politic de fiara Romana si au aruncat vina pe evrei. Daca voi credeti ca el a desfiintat una din cele mai mici porunci si a invata asa, va inselati amarnic.

| danay72 a răspuns:

Iubirea dintre enoriasi.Ioan13:34,35